Witamy na naszej stronie

Firma AS Jarosław Kurasz specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu instalacji konfiguracji i wdrażania oprogramowania takich firm jak COMARCH, INSOFT do zarządzania sklepami, hurtowniami, składami, restauracjami, placówkami medycznymi. Wykonujemy kompleksowe instalacje monitoringów, alarmów i wyposażenia meblowego na potrzeby klienta. Zajmujemy się hostingiem stron i kopią bezpieczeństwa baz danych na zewnętrznych serwerach. Instalujmy i dostarczamy reklamy LED telebimy mono i Full kolor HD.    

 
Od 1 października 2016 AS Jarosław Kurasz poszerzył swoją działalność i uruchomił nowy zakres swojej działalności pod logiem STREFA PŁYT firmy KRONOSPAN polegający na hurtowej sprzedaży płyt meblowych i akcesoriów meblowych. Hurtownia prowadzi również profesjonale rozcinanie płyt meblowych na dowolne formatki i okleinowanie. Dodatkowo wprowadziła do swojej oferty sprzedaż akcesoriów meblowych takich firm jak BLUM, GTV.

 
Od 1 stycznia 2016 zostaje uruchomiony specjalny portal internetowy B2B do tworzenia zamówień dowolnych formatek przez indywidualnego i hurtowego klienta. Pozwoli to na szybszą realizację zamówienia oraz na uzyskanie natychmiastowej wyceny zamówionych towarów i usług.

Copyright ©2016 AS Jarosław Kurasz, All Rights Reserved.